spam.


Miejsce na spam, informacje o nowych rozdziałach i ogólnie wszystko, co nie ma związku z treścią bloga.
Ale mam parę zasad dotyczących spamu:
1. W pierwszej kolejności zaglądam na blogi moich czytelników. Staram się wejść na bloga każdego mojego czytelnika i zostawić po sobie ślad. Jeśli fabuła przypadnie mi do gustu, zostanę na dłużej, jeśli nie będą to moje klimaty, zostawię po sobie jedynie treściwy komentarz w postaci opinii.

2. Oczywiście nie zabraniem zostawiania komentarzy przez osoby, które mojego opowiadania nie czytają. Jeśli opis mnie zaintryguje, zajrzę i skomentuję. Byłoby jednak miło, gdyby dana osoba odwdzięczyła się tym samym. Szanujmy się nawzajem. :)

3. Nie bawię się w takie coś, jak komentarz za komentarz. Czytam to, co mi się podoba. 

191 komentarzy:

 1. Co byś zrobił, gdybyś musiał zamordować 10/12 swojej klasy tylko po to, żeby przetrwać i przejść do kolejnej, by zabijać ponownie?

  Hej :) Serdecznie zapraszam do mnie xx
  http://last10tosurviveff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na rozdział sylwestrowy - okrągłą ósemeczkę!
  Wakerlings Life
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozmowy w nocy często mają większy sens niż te przeprowadzone w ciągu dnia. Właśnie o zmroku zdejmujemy maski z twarzy i jesteśmy sobą. Nie okłamujemy na waszym świecie tylko zazwyczaj naciągamy prawdę albo nie mówimy jej w ogóle. Nic już nie jest proste jak jeszcze było wczoraj.
  http://rozmowy-w-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Na wszystko lekarstwem jest pisanie. Bo najważniejsze to nie dusić w sobie emocji. Dlatego właśnie stworzyłam swój własny, przytulny, internetowy kąt. Staram się go urządzić sobą, swoimi myślami, uczuciami i poglądami, które skądś się we mnie wzięły. Trzeba to zaakceptować. Albo wyjść. Tak, można też wyjść.
  Potrzebuję tego bloga, żeby nie zwariować przez świat, wraz ze światem. Chętnie posłucham opinii na temat moich wypocin, ale nie ukrywam, że piszę głównie dla siebie, aby nie dusić się sprawami, o których raczej nikomu nie mówię.
  Ogółem zapraszam do czytania i komentowania, każdy mile widziany, nawet (albo zwłaszcza) z odmiennymi poglądami.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Grindylow

  na-wszystko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na nowy rozdział, który pojawił się na moc--wyobrazni.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na nowy rozdział, który pojawił się na moc--wyobrazni.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pisk opon, dźwięk gniecionego metalu i tłuczonego szkła..
  Tak zaczyna się historia młodego mężczyzny, który w wypadku samochodowym traci swoją ukochaną żonę.
  Zostaje sam z pięcioletnią córką Mią, dręczony wyrzutami sumienia i obwyniający się za stratę Emmelie, Matt popada w ciężką depresję.
  Za sprawą matki kontaktuje się z młodą psycholog. Czy dziewczynie uda się podnieść mężczyznę z pogłębiającej się choroby? Czy Matt na nowo zacznie żyć?

  Serdecznie zapraszam, http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz prawo popełniać błędy, ale nikt nie dał ci takiego prawa jak niszczenie innych rodzin. Nie jesteśmy tacy sami, nigdy nie byliśmy, rozumiesz? Nie jestem osobą, która kieruje się zemstą, ale istnieją wyjątki, prawda? Ty jesteś nim. Moim wyjątkiem.
  http://trzy-zero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. http://i-never-claimed-to-be-a-saint.blogspot.com Chciałabym poinformować o nowym rozdziale;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Masz prawo popełniać błędy, ale nikt nie dał ci takiego prawa jak niszczenie innych rodzin. Nie jesteśmy tacy sami, nigdy nie byliśmy, rozumiesz? Nie jestem osobą, która kieruje się zemstą, ale istnieją wyjątki, prawda? Ty jesteś nim. Moim wyjątkiem.
  http://trzy-zero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 11. „Chciwość – jeden z siedmiu grzechów głównych, jedyny, który przyczynił się do zguby. Nikt nie spodziewał się, że jeden pychny występek może mieć tak opłakane skutki. Rozzłoszczenie bogów to jedno, a zlekceważenie ich...
  „Za słabości ludzkie,
  istot od Was słabszych,
  których żeście nie wygnali,
  które grzechem także Waszym,
  przyjdzie Wam zapłacić.”
  Zapomniane przed laty ostrzeżenie, zaczyna niszczyć dotychczas spokojne życie Eksperymentów. Podejrzani ludzie, którzy pojawiają się znikąd, niepokoją ich. Lecz tylko jedna z nich odczuwa strach – zabłąkana Cecylia.
  Cudze wspomnienia zaczynają plątać się z jej własnymi, a z pozoru niewinne sny zamieniają się w przerażający koszmar na jawie. Zagubiona nastolatka popada w coraz większy obłęd. Zmory przeszłości wracają, a osierocona dziewczyna nie wie, do kogo ma się zwrócić o pomoc.
  Czy ktoś odpowie na jej niezadane pytania? Co zrobili ludzie w przeszłości, że za ich błędy muszą płacić niewinni? Jaką rolę w tym wszystkim mają Eksperymenty?
  I jeszcze te sowy. Dlaczego każdej nocy o północy siadają na jej parapecie? Zwykły przypadek czy oznaka nawracających Gemales – piekielnych bliźniaczek?"
  Zapraszam na prolog opowiadania z gatunku urban fantasy znajdujący się pod sztuka-zatracenia.blogspot.com
  Pozdrawiam i przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam serdecznie na kolejny rozdział:* Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 13. http://angelicblood-ff.blogspot.com/p/opis.html

  Nathalie Walker, to potomkini upadłego anioła i śmiertelnej kobiety, nieświadoma swojego pochodzenia i nadprzyrodzonych zdolności. Razem z matką Anne Walker mieszka w nie dużym domku na granicy niewielkiego miasteczka Holmes Chalpel. Odkąd umarł jej ojciec, dziewczyna próbuje wszystko w swoim życiu poukładać na nowo. Udaje jej się to dzięki swojej najlepszej przyjaciółce Phoebe. Wraz z przyjaciółką uczęszcza do jednego z liceów, którego rok szkolny za parę miesięcy dobiegnie końca. Tam nie ma za ciekawego i przyjemnego życia. Od wielu lat jest dręczona przez jedną z uczennic, która nie zamierza się poddać bez walki. Pewnego dnia życie dziewczyny wywraca się do góry nogami. W nietypowych okolicznościach poznaje tajemniczego bruneta, o nieziemskiej urodzie i mrożącym krew w żyłach spojrzeniu. Jednak kim jest? Nie mogę zdradzić, ponieważ prawda niedługo wyjdzie na jaw...

  OdpowiedzUsuń
 14. http://olivier-sykes-story.blogspot.com/

  Dosyć prosta historia. Wokalista zespołu, Oliver Sykes, wybiera się do studia tatuażu, aby naznaczyć swoje ciało kolejnym "rysunkiem".
  Oczywiście, nie mogłoby to się odbyć bez dziewczyny. I takowa się pojawia. Hannah - tatuażystka. Tylko dlaczego prosta dziewczyna jednym spojrzeniem zaintrygowała sławnego wokalistę z zespołu?

  Nienawidzę tych moich chaotycznych opisów (powinnam napisać sobie jeden,a nie za każdym razem pisać od nowa) Mam nadzieję, że choć trochę cię zainteresowałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Szukasz odpowiedniej osoby do zrobienia zwiastunu na Twojego bloga?
  Znajdziesz nas na Wilczy Zwiastunach!

  Jeśli umiesz tworzyć zwiastuny i chciałabyś/chciałbyś do nas dołączyć...
  Zapraszamy! Nabór otwarty!

  wolf-trailers.blogspot.com

  ~Ulotna.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie oceniaj wyborów nikomu oprócz siebie samego, bo nie masz tego prawa. Żyj na własnych zasadach, aby nikt Cię nie ograniczał. Ciesz się zarówno dobrymi jak i złymi chwilami, bo nigdy nie wiesz kiedy nastanie koniec.
  http://dynamiczne-chwile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na rozdział dziewiąty - Wakerlings-life

  Pozdrawiam i kupę weny!
  Katalogowy Świat

  OdpowiedzUsuń
 18. http://i-am-a-princess-forever.blogspot.com/
  Zapraszam na prolog :)

  Pozdrawiam i życzę weny ^^

  OdpowiedzUsuń
 19. Pojawił się już kolejny rozdział;) Serdecznie na niego zapraszam i życzę miłego dnia!:)
  TUTAJ

  OdpowiedzUsuń

 20. http://standbymeff.blogspot.com/

  Oboje musieli pożegnać bliskie osoby. On uciekł ze swojego piekła. Ona dopiero poznaję jego sekrety. Czy zdoła ją uratować przed nicością? Czy przebiję się ponad ciemność i zobaczy, że on jest jej wiecznością?
  - Sam nie wiem… w tłumie sztucznych, fałszywych ludzi,
  wydajesz się być jedyną prawdziwą osobą.
  - To jest powód przez który mnie śledzisz?
  - Jaki jest twój powód?
  - Powód czego?
  - Nigdy nie kazałaś mi przestać.

  Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam i liczę na twoją opinie. Wybacz, jeśli nie. Przepraszam za spam ;d
  Pozdrawiam. x

  OdpowiedzUsuń
 21. TŁUMACZENIE " THE DARK LIST" LARRY STYLINSON

  Blog: http://the-dark-list-tlumaczenie.blogspot.com/

  Opis: Louis Tomlinson podpisał kontrakt na mocy którego ma złamać serce Harry’ego Styles’a, swojego przyjaciela. Kontrakt obejmuje 10 rzeczy które potrzebuje, aby złamać serce Harry’ego i przestać być jego ulubieńcem. Ale robiąc to musi być pewny że nie jest zakochany w Harry’m albo będzie musiał zmierzyć się z surową karą. Ale co jeśli rzeczy wymkną się spod kontroli i Louis zakocha się w Harry’m? Co stanie się z ich kontraktem?

  Mam nadzieję że ktoś zajrzy i Wam się spodoba tak bardzo jak mi xx

  OdpowiedzUsuń
 22. NA GRANICY ROZSĄDKU I SZALEŃSTWA.
  To historia paru osób, których życie niespodziewanie splata. Na jak długo? W jakim celu? Byłoby zbyt prosto gdybym odpowiedziała na te pytania, prawda? Mogę zdradzić, że bohaterami są pisarka, policjanci oraz adwokaci. Nie zabraknie również wątku miłosnego, kryminalnego czy też dramatycznych chwil. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszam serdecznie.
  http://takie-klimaty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam na rozdział dziesiąty na Wakerlings-life

  Pozdrawiam! :*
  Katalogowy Świat

  PS. Co do Twojej odpowiedzi na mój komentarz pod notką - wybaczam zaległości Kochanie! Wiem jak to jest, szkoła, obowiązki. Nadrobisz jak znajdziesz wolną chwilę ^^

  OdpowiedzUsuń
 24. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 25. Aleksandra zawsze miała w życiu wszystko, czego pragnęła,
  jednak długo nie mogła znaleźć swojej prawdziwej miłości.
  Wszystko zmieniło się w dniu, kiedy poznała Mateusza –
  – artystę z powołania, buntownika z wyboru.
  Wtedy pomyślała, że właśnie spełniają się jej najskrytsze sny,
  ale nie miała pojęcia, że jej wybranek skrywa mroczne sekrety.
  Kiedy prawda wyszła na jaw, rzeczywistość stała się koszmarem,
  od którego Aleksandra uciekła, rzucając wszystko na jedną szalę.
  Czy uda jej się wrócić do codziennej rutyny i ułożyć życie na nowo?
  I jak zachowa się w tej sytuacji opiekun/promotor/przyjaciel,
  który jest w stanie zrobić wszystko dla swojej ulubionej studentki?

  Serdecznie zapraszam na: http://malowane-uczuciami.blogspot.com/.

  PS. Jeśli nie lubisz SPAM-u, to przepraszam, ale tego typu informacje zostawiam zawsze tylko tam, gdzie znajdę miejsce. ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Witaj.
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://na-granicy-linii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. ojj faktycznie, dawno cię nie było, moi bohaterowie zaczęli za tobą tęsknić :) mam nadzieję, że znajdziesz chwilę czasu na przyjemności. Pozdrawiam serdecznie i życzę mnóstwa wolnego czasu
  http://nim-ci-zaufam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Witaj.
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://na-granicy-linii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Z góry przepraszam za spam :)

  Witam. Jeśli masz trochę wolnego czasu oraz umiesz i lubisz robić zwiastuny do blogów - zapraszam na nabór.

  http://zwiastuno-landia-emerald.blogspot.com/p/nabor.html

  OdpowiedzUsuń
 30. ZAPRASZAM:

  1) Peril || Fanfiction
  i-will-never-forget-you-baby.blogspot.com

  ONA - niepozorna modelka, która bez skrupułów morduje ludzi.
  ON - światowego formatu piosenkarz z wielkim problemem.
  Co łączy tę dwójkę? Przeszłość. Coś, co nigdy nie powinno się wydarzyć. Co się stanie, gdy los ponownie połączy ich drogi? Jedno jest pewne... Nic już nie będzie takie samo, a rozgłos spowodowany przez media może odkryć mroczne tajemnice.
  Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=SufZmp1CsYg

  2) Wounded || Fanfiction
  wounded-fanfiction.blogspot.com

  "Poczułam mocne szarpnięcie, przez co ze świstem wciągnęłam powietrze zaskoczona gwałtownym ruchem chłopaka. Zanim zdążyłam się odezwać przycisnął swoją dłoń do mojej twarzy i wskazał na niewielką szczelinę między budynkami.
  - Jeszcze cię dorwę! Słyszysz?! Nie uciekniesz przede mną!"
  Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=jwL1h1JR1_0

  OdpowiedzUsuń
 31. Chciałbym serdecznie zaprosić na nową odsłonę bloga "Szklane Serca". Właśnie opublikowałem prolog i mam nadzieję, nowa tematyka się spodoba :)
  szklane-serca.blogspot.com

  Jednocześnie zapraszam na nowy rozdział na "Czarny Latawiec".
  czarny-latawiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Przepraszam bardzo za Spam.
  Pewnie są małe szanse, ze wpadniesz, ale zapraszam cię na http://nowy-swiat-andrei.blogspot.com Historia opowiada o dziewczynie Andrei, która kryje w sobie tajemnicę, jaką jest jej nieludzki dar. Dziewczyna wiedzie życie pełne przygód i przeróżnych emocji. Stara się żyć jak każdy inny człowiek, ale jej dar jej to utrudnia. Do tego dokucza jej pewien chłopak Nathan, który nie chce dać jej spokoju. Dlaczego? Z czasem Andrea trafi do świata, o którym wcześniej nie miała zielonego pojęcia. Czy jej przyszłość ma związek z błędem, który popełniła tak bardzo bliska jej osoba, zanim się urodziła? Jak Andrea to wszystko zniesie i kim naprawdę się stanie? Dowiesz się tego czytając moją historię!
  Więcej w zakładce "Fabuła" (:
  Jeśli zostałabyś moją czytelniczką, to masz stu procentową pewność, że zacznę czytać twojego bloga :D Ale oczywiście nic na siłę ;)
  Pozdrawiam ;***
  madziula0909

  OdpowiedzUsuń
 33. Mam przyjemność powiadomić, że ukazał się kolejny rozdział, na który oczywiście serdecznie zapraszam ;) Pozdrawiam!:*

  OdpowiedzUsuń
 34. Hej :) nowy rozdział na dwie-dusze.blogspot.com :) Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam na rozdział jedenasty na Wakerlings-life

  Tęsknie za moim Charliem i Lucasem! :(

  OdpowiedzUsuń
 36. ,,Baśniowa pozytywka’’ jest zbiorem opowiadań, osadzonych w realiach różnorodnych baśni. Powstały za sprawą mojego uwielbienia wobec bajek, a także zainteresowania czasami magii, czarownic i zamków. Baśnie wydają nam się przeznaczone dla dzieci, ale widocznie jest w nich coś takiego, że wielu artystów stawia je sobie za rdzeń swoich dzieł. Ja również chcę zrobić to samo — wykorzystać baśniowe motywy i spleść je w moją własną wizję, która może nie doczekać się szczęśliwego zakończenia.
  Pierwsza część jest o Królewnie Śnieżce, opowiedziana zupełnie inaczej. Masz może ochotę?
  --> http://basniowa-pozytywka.blogspot.com
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam do siebie na nowy rozdział ;)
  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com/2015/01/rozdzia-7.html

  OdpowiedzUsuń
 38. [SPAM]
  Witam!
  Opowiadanie z gatunku fantastyki oraz dramatu.
  Arletta ucieka z domu i zostaje tancerką w cyrku. Jak sobie poradzi z traumatyczną przeszłością i demonami w teraźniejszości? Kim jest jej matka i z jakiego powodu zostawiła ją oraz swojego męża?
  Zachęcam do czytania.
  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Jeśli lubisz Fifty Shades of Grey, to wejdź i wczytaj się w Love Me Like You Do.
  Apodyktyczny Louis Tomlinson, mieszka wraz z synem i żoną syna. Laillen czuje od niego nienawiść, nie wiedząc z jakiego powodu.
  Wszystko się zmienia w upojne noce, namiętność i miłość.
  Jak ukryją romans?
  Love Me Like You Do

  OdpowiedzUsuń
 40. Witam!
  Pewnie są małe szanse, że wejdziesz na mojego bloga, na którego chciałam serdecznie Cię zaprosić, ale zawsze trzeba próbować prawda? Jeśli masz ochotę - zajrzyj i pozostaw po sobie ślad a z pewnością się odwdzięczę :)

  W wielkim skrócie : pisze opowiadanie o dziewczynie zmienionej w wampirzycę (od razu mówię, że nie jest to żaden zmierzch, ani pamiętniki wampirów), która po pewnym czasie od przemiany odkrywa w sobie nadnaturalne zdolności. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz :)
  Untouched-undead.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 41. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 42. Lubisz opowiadania o wampirach? Chcesz być na bieżąco w wampirosferze?
  Zapraszamy do Katalogu Opowiadań o Wampirach
  Przeglądaj blogi o wampirzej tematyce, by znaleźć coś, co cię zainteresuje; bądź informowana o nowych rozdziałach, bierz udział w różnych konkursach, i wiele, wiele więcej!
  Obecnie trwa konkurs na Blog Miesiąca styczeń. Możesz zagłosować na najlepsze według ciebie opowiadanie, dając mu tym samym szansę na wygraną. Zapraszamy do zabawy!
  Zapraszamy do wstąpienia do naszego wampirzego świata!

  OdpowiedzUsuń
 43. „Się nie zdarza taka miłość…” to opowiadanie o romansie nastoletniej Majki z dużo starszym Hubertem. Dwa różne światy, dwa trudne charaktery, zupełnie inne problemy i jedno uczucie. Czy to już aż miłość, czy nadal tylko namiętność?
  Wiem, wydaje się banalne, ale wcale takie nie jest. To opowieść zbudowana na znanych nam wszystkim schematach, ale łamiąca stereotypy. A zresztą sprawdź sam/a!
  http://sie-nie-zdarza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. http://imnotmyself-ff.blogspot.com/

  Nie jestem już dawną sobą, moje idealne życie zawaliło się przez jedną pomyłkę.
  To wszystko moja wina, ale nie sądziłam, że tak się to potoczy, nie spodziewałam się tego. Czasem nawet cieszę się, że tak się stało. Jestem szczęśliwa tutaj, ale tęsknie za nimi, w tym samym czasie ich nienawidząc.
  Nie wierzę, że wyrzucili mnie z domu, zostawili samą, a ja nie wiedziałam co mam robić. Byli do cholery i nadal są moimi rodzicami. W końcu on mnie znalazł błąkającą się po ulicach, pół roku mieszkałam w jego prywatnym mieszkaniu, kiedy postanowił, że mogę przeprowadzić się do reszty. Znów dużo czasu minęło zanim zaprzyjaźniłam się i dołączyłam do gangu - The Bloods.
  Teraz czuje, że jestem na swoim miejscu. Odcięłam się od moich przyjaciół, zostawiłam stare życie za sobą i zaczęłam od nowa, ale innym startem.
  Wydaje mi się, że w końcu odnalazłam siebie.

  OdpowiedzUsuń
 45. Zapraszam serdecznie na opowiadanie pt. 'W co ty grasz? - zapytali jednocześnie.'
  http://but-i-still-dont-understand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. To nie możliwe! To nie może być prawda! Ona nie może mnie zostawić! Nie może! Co ja bez niej pocznę? Nie mogę bez niej żyć! To jedyna osoba, która się mną interesuję, nie może mnie zostawić! Nie chce zostać sama... nie chce. Ona nie może umrzeć!
  - Przykro mi, ale nie udało nam się jej uratować - Przede mną stał wyskoki mężczyzna w białym kitlu. Podniosłam na niego swoje zapłakane oczy. Nie uratowali jej. Zostałam sama.(....)
  "Królewno, nie płacz. Zawsze będę przy tobie. Razem przejdziemy przez te trudne chwile tylko otrzyj swe łzy. Nie jesteś sama."

  To wszystko kłamstwa! Och Lucy dlaczego mi to zrobiłaś? Dlaczego...
  Wbiegłam do ciemnego lasu. Wyczerpana biegiem jak i płaczem padłam na kolana. Lucy proszę wróć do mnie. Nie chcę być sama! (....) - Lucy, dlaczego mnie zostawiłaś? Dlaczego?! - krzyknęłam w pochmurne niebo. Moje serce krwawi, dusza odeszła. Jestem wrakiem, nic nie wartym śmieciem! Lucy.... uratuj mnie ten ostatni raz! Proszę! Moje życie straciło sens... śmierć zabrała mi najważniejszą osobę na świecie. Jedynego człowieka na ziemi, który był ze mną. Rodzice mnie zostawili, nie chcieli mnie! A teraz Lucy odeszła! Boże, dlaczego mnie tak każesz?!
  - Lucy...Lucy... Lucy! - krzyczałam w swoje ręce. To koniec.

  Zapraszam na:
  http://zdrada-ma-wiele-twarzy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Zapraszam na rozdział dwunasty Wakerlings-life

  Pozdrawiam i życzę kupę weny!
  Katalogowy Świat

  OdpowiedzUsuń

 48. [SPAM]

  Fantastyka/psychologia/dramat

  Kolorowe plakaty, zapach popcornu oraz waty cukrowej, pan na szczudłach, biegające dzieci przy klatkach z egzotycznymi zwierzętami. Kojarzy Ci się to z czymś? Z cyrkiem? Słusznie. Artletta, blond włosa dwudziestolatka, podpisała umowę pracy i tym samym zapieczętowała swoje przyszłe życie z nadzieją, że to wyjdzie tylko na dobre. Czy ma rację? Przekonasz się. Jeszcze jedno. Boisz się klaunów? Słusznie!

  Zapraszam.

  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Życie Claire Ames zostaje wywrócone do góry nogami, gdy przypadek ujawnia jej prawdzie oblicze - okazuje się być ostatnią żyjącą Czarownicą. Początkująca fotoreporterka z dnia na dzień sprawia, że magiczna społeczność Portland odzyskuje nadzieję na powrót do domu.
  Claire wbrew własnemu rozsądkowi pcha się w wir wydarzeń, który może doprowadzić do jej zguby.
  Jednak nie wie, że przeznaczenie już wieki temu napisało dla niej zakończenie.
  Chciałabym Cie zaprosić na moje opowiadanie "She is The Last". Liczę, że wpadniesz i spodoba Ci się to co zobaczysz ;)

  OdpowiedzUsuń
 50. Przepraszam za spam aniołku :( x

  Lana jak każda nastolatka miała swoje tajemnice i sekrety, bardziej i mniej wstydliwe. Ale gdy ostatnią deską ratunku okazał się Louis, mogła spodziewać się poważnych konsekwencji. Gdy po latach przystojny brunet zjawia się po to co jego, ona popada w chorobę. Ostatnim razem kiedy się widzieli była piękną, szczupłą brunetką, której pewnosć siebie była znakiem rozpoznawczym.
  Tomlinson, bogaty dziedzic prestiżowej firmy, która była dumą jego ojca skrywa pewne sekrety ,a by je ukryć potrzebuje brunetki, która staje się jego niewolnicą. Louis wstydzi się tuszy dziewczyny i postawia pewien warunek.
  Jak to jest odkryć wszystkie tajemnice anoreksji i bulimii ? Jak te dwie podstępne choroby potrafią zniszczyć czyjes życie ? Czy Lana sprosta zadaniu i schudnie kosztem własnego zdrowia ? Jak oszuka Louisa ?


  Zapraszam
  http://fatff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział, który dziś wreszcie się ukazał. Pozdrawiam serdecznie;*

  OdpowiedzUsuń
 52. "Nie każda umierająca babcia pozostawia po sobie spadek w postaci domu na wsi wraz ze stadem krów i kurczaków..."
  Przeprowadzka z kanadyjskiej metropolii do malutkiej polskiej wsi, gdzie najbliższy sklep znajduje się kilometr stąd? Będzie ciężko.
  http://wesole-kanadyjki.blogspot.com/

  Zapraszam serdelecznie :>

  OdpowiedzUsuń
 53. Zapraszamy na nowo otwartą ocenialnię - "Krytycznym Okiem"
  Chcesz poznać opinię na temat swojego bloga? Chcesz wiedzieć co musisz zmienić lub poprawić? Wpadnij!
  http://krytycznym-okiem-eksperta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Zapraszam na blog z gatunku: Fanfiction, Kryminał, Romans
  http://feather-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. 17-letnia Clarie wiedzie normalne życie z rodziną na spokojnym Brooklynie w Nowym Jorku. Wszystko wyjadę się być spokojne, do czasu gdy dziewczyna dowiaduję się od rodziców, że posiada w krew łowców Nocnych Dzieci - Wampirów.
  Nastolatka zostaje wysłana na obóz szkolący, który znajduje się poza granicą Stanów Zjednoczonych.
  Na miejscu nie jest łatwo, a arogancki chłopak, z którym mieszka w jednym namiocie nie ułatwia jej nauki.
  http://this-one-shot.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. W One Direction nie dzieje się najlepiej.
  Harry chodzi swoimi ścieżkami.
  Liam i Louis całe dnie przesiadują u swoich dziewczyn, uciekając od problemów.
  Niall próbuje polepszyć relacje niegdyś idealnych przyjaciół.
  A Zayn zaczyna gwiazdorzyć. Trwa to do momentu, gdy po kolejnej bójce w barze, otrzymuje list sądowy. Dwa miesiące pracy społecznej na rzecz Psychiatryka Londyjskiego. Asysta psychologa ma jednak na celu nie tylko ukarać chlopaka lecz również uświadomić mu zatracone wartości.
  Tylko co jeśli to wszystko krzyżuje jedno przypadkowe spotkanie?
  Malia ma problem. Ma mnóstwo problemów. Na ich szczycie figuruje pobyt w Psychiatryku. Nie chce pogodzić się z myślą, że jest chora. Bo przecież nie jest, prawda? Jednak otoczenie uważa inaczej. Rozgoryczona dziewczyna czepia się każdej nadziei na polepszenie swojej sytuacji.
  Tylko co jeśli ta Nadzieja wywoła w jej życiu jeszcze większe zamieszanie?

  http://i-know-you-wanna-be-loved.blogspot.com/p/o-blogu.html
  Serdecznie zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 57. Pamiętasz, kochanie? Nasze pierwsze spotkanie. Nie sądziłam, że Otis Redding połączy nas aż tak mocno, ale za każdym razem, gdy odtwarzam w myślach to wspomnienie, wierzę, że nasz taniec nadal trwa. I będzie trwał tak długo, jak będziemy tego chcieli.
  Tęsknię za Tobą.


  Zapraszam na pierwszy rozdział z pamiętnika Ivy Parker!
  http://extraordinary-diary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 58. Zapraszam na bardzo specjalną notkę z rozdziałem 13 i z ukrytą niespodzianką :*
  Wakerlings-life

  Kupę weny na tworzenie! ^^

  OdpowiedzUsuń
 59. Przepraszam za spam'a

  Witaj.
  Jeśli jesteś miłośnikiem książek, albo stoisz na rozdrożu książkowym "Przeczytać, nie przeczytać" , lub po prostu szukasz czegoś na zimowo-jesienny wieczór. Zapraszam na bloga z recenzjami książek młodzieżowych.
  http://recenzje-przerwy-miedzy-ksiazkami.blogspot.com/
  Niestety dopiero wspinani się na szczebel blogowy, co równa się z tym że potrzebujemy czytelników, jednakże zapraszam już teraz ;)

  OdpowiedzUsuń
 60. Czas płynie, a wszystko się zmienia. W życiu Hani również wiele się zmieniło. Wraz z matką przyjeżdża z powrotem do jej rodzinnej miejscowości . Musi poradzić sobie z rozwodem rodziców, nowym miejscem i babcią, pełną sekretów. I jest jeszcze on. Mateusz. Ale o nim to w swoim czasie.

  A wszystko krąży wokół zegarka, ponieważ to przez czas znaleźli się tam.

  pamiętnik-realistki.blogspot.com <-- Dopiero zaczynam, serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 61. Hejka :) chciałam cię zaprosić na bloga :)
  To taki kryminał funfiction ;P
  Błyskotliwy Sherlock z serialu BBC, rozwiązuje nowe zagadki, kiedy młoda, piękna i tajemnicza Anastasia, staje się jego nową współlokatorką. W tym czasie dochodzi do zamordowania pewnego młodego chłopaka z brązowymi włosami, który ma przy sobie, tylko karteczkę z pewną tajemniczą wiadomością.
  Kim jest Ana? co było w liście, którego zgubiła i nad ktorym tak bardzo rozpacza? Czy Sherlock pomoże jej go odnajeść? Co skrywa John? Dlaczego zamordowano tego młodego chłopaka? Czy maczał w tym palce Jim Moriarty? I kim jest Johnatan?
  Chcesz znać odpowiedz na te wszystkie pytania?
  A może chcesz poznac przygody Sherlocka i Any?
  Chodz i przeczytaj.

  historia-z-sherlockiem-holmsem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. "„W ostatniej chwili, idioci.” wysłała do Keitha, po czym podniosła się z kucek. Kafelki na balkonie były lodowate, zwłaszcza dla niej – bosej i półnagiej. Wyprostowała się i z wyrazem ulgi na twarzy ruszyła do pokoju. Była już tuż przy samym progu, kiedy drzwi balkonowe zostały jej zatrzaśnięte przed nosem. Wydała z siebie zduszony okrzyk, zaskoczona i przerażona, odskakując do tyłu. Próbując zrozumieć co się właśnie stało podniosła wzrok i jej usta same rozchyliły się ze zdziwienia. Po drugiej stronie szyby stał Dale i patrzył na nią z rozbawieniem w czarnych oczach. Uchylił okno obok drzwi tak, by nie dało się go szerzej otworzyć, ale żeby dziewczyna mogła go usłyszeć.
  — Zgubiłaś się, kochana?"

  Reszta na http://mallaroy.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam na rozdział piętnasty!
  Wakerlings-life

  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 64. Serdecznie zapraszam na moje blogi , dopiero zaczynam
  scarecrow-opowiadania.blogspot.com

  Prolog
  Miasto przyszłości.Tu nie ma przestępstw , niewyjaśnionych mordów , nawet zwykłych kradzieży. Nie ma brudu , żebraków proszących o kawałek chleba. Buntów , rebelii . A przynajmniej - na pierwszy rzut oka. Człowiek rodzi się , uczy , pracuje , umiera. Wszystko tak , jak każe Rada.
  Każde dziecko otrzymuje imię od rady. Starsi przydzielają mu rodzinę.

  To świat , w którym słowa " matka" i "ojciec" są tylko tytułami.


  Każdy piętnastolatek przechodzi wybór.Decyduje on o jego pracy , dzieciach , życiu.
  Później trafia do szkoły.

  To szkoła życia. Lub śmierci.
  Ale to jeszcze nie koniec. Niektórzy rodzą się ze znamieniem na karku.Znamię to , ma kształt runicznego znaku. Nikt nie wie co on oznacza.
  Dziecko ze znamieniem nie przechodzi wyboru. Zostaje zabrane. Nie wiadomo gdzie , ani po co.
  Znika i nie wraca.
  Tak jest od zawsze.Na zawsze.

  i drugi , mniej nooo.... dopracowany? fajny? ogólnie gorszy?
  shylearie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 65. Serdecznie zapraszam na moje blogi , dopiero zaczynam
  scarecrow-opowiadania.blogspot.com

  Prolog
  Miasto przyszłości.Tu nie ma przestępstw , niewyjaśnionych mordów , nawet zwykłych kradzieży. Nie ma brudu , żebraków proszących o kawałek chleba. Buntów , rebelii . A przynajmniej - na pierwszy rzut oka. Człowiek rodzi się , uczy , pracuje , umiera. Wszystko tak , jak każe Rada.
  Każde dziecko otrzymuje imię od rady. Starsi przydzielają mu rodzinę.

  To świat , w którym słowa " matka" i "ojciec" są tylko tytułami.


  Każdy piętnastolatek przechodzi wybór.Decyduje on o jego pracy , dzieciach , życiu.
  Później trafia do szkoły.

  To szkoła życia. Lub śmierci.
  Ale to jeszcze nie koniec. Niektórzy rodzą się ze znamieniem na karku.Znamię to , ma kształt runicznego znaku. Nikt nie wie co on oznacza.
  Dziecko ze znamieniem nie przechodzi wyboru. Zostaje zabrane. Nie wiadomo gdzie , ani po co.
  Znika i nie wraca.
  Tak jest od zawsze.Na zawsze.

  i drugi , mniej nooo.... dopracowany? fajny? ogólnie gorszy?
  shylearie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. Hej chciałabym Cię zaprosić na mojego nowego bloga http://przeznaczeniedwochserc.blogspot.com/ Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 67. Serdecznie zapraszam na kolejny, lekko opóźniony rozdział;D Pozdrawiam;*

  OdpowiedzUsuń
 68. opowiadanie-fantasy-by-lelouch.blogspot.com

  Jeszcze nie zacząłem pisać, jednak w najbliższym czasie pojawi się prolog :)

  OdpowiedzUsuń
 69. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga. Mam nadzieję, że ci się spodoba. :)

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Zapraszam na nowy rozdział Hakerów Umysłów ^^
  http://the-mind-hackers.blogspot.com/2014/11/rozdzia-1.html

  OdpowiedzUsuń
 71. Serdecznie zapraszam na rozdział czwarty :) http://boundaries-of-darkness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. „[...] Nigdy nie chcieliśmy się ciebie wstydzić. Nie udało nam się to. Okazaliśmy się ludźmi próżnymi i powierzchownymi. Zgotowaliśmy Ci piekło na ziemi. Potęgowaliśmy Twoje cierpienia. Nie umieliśmy spojrzeć w Twoją twarz. Czuliśmy wtedy odrazę.[...]"

  Zapraszamy na http://oznakowana.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, CM Pattzy i s.w.e.e.t.n.e.s.s

  OdpowiedzUsuń
 73. Nieważne ile oddechów wzieliśmy to opowiadanie, w którym znajdziesz nie tylko niepewną przyszłość, ale przede wszystkim niepewną teraźniejszość. Przeszłość nie daje o sobie zapominać Anicie, dlatego niekiedy musi robić coś, co ją ogranicza. Czy to się zmieni? W końcu z natury jest buntowniczką. Poznaj losy dwudziestoletniej Anity Wojciechowskiej. Zapraszam serdecznie,
  http://ryzyko-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. na http://falling-to-pieces-ski.blogspot.com/ właśnie pojawił się prolog! serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 75. Nieważne ile oddechów wzieliśmy to opowiadanie, w którym znajdziesz nie tylko niepewną przyszłość, ale przede wszystkim niepewną teraźniejszość. Przeszłość nie daje o sobie zapominać Anicie, dlatego niekiedy musi robić coś, co ją ogranicza. Czy to się zmieni? W końcu z natury jest buntowniczką. Poznaj losy dwudziestoletniej Anity Wojciechowskiej.
  http://ryzyko-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. WITAJ TAJEMNICZA AUTORKO/ TAJEMNICZY AUTORZE.
  PRAGNĘ ZAPROSIĆ CIĘ NA MÓJ NOWY KOSZYK BLOGÓW!
  ZACHĘCAM DO ZAPISYWANIA SIĘ, ZARAZ PO ZAPOZNANIU SIĘ Z REGULAMINEM :)

  http://koszyk-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 77. Zapraszam na rozdział szesnasty! :)
  Wakerlings-life

  PS. Nadrobię zaległości w weekend <3

  OdpowiedzUsuń
 78. http://dont-look-back-carpe-diem.blogspot.com/ serdecznie zapraszam na 4! :)

  OdpowiedzUsuń
 79. Everything leads me to you...

  - Jeszcze raz to samo. - zwróciłem się do barmana i położyłem należyty banknot na blacie.
  Jak już wspominałem, moje dotychczasowe życie składało się głównie z trzech rzeczy. Kobiety, alkohol, seks. Niemal każdy wieczór spędzałem w klubach, szukając w miarę ładnej laski, żeby jakoś przyjemnie spędzić tę noc. Teraz żadne z nich nie miało sensu. Ani osobno, ani w pakiecie. Inne kobiety w niczym nie mogły się równać do mojej Lin. Alkohol mogłem pić sam, tak jak w tej chwili, ale jaki był w tym sens? A seks… Nie byłem w stanie wyobrazić sobie lepszego, niż właśnie z nią. Małą, upartą, zadziorną, perwersyjną osóbką, ważącą zaledwie pięćdziesiąt kilogramów, gustującą w literaturze romantycznej, jak i w filmach oraz muzyce o tej tematyce i tak bardzo gorącą, że podniecała mnie wszędzie i w każdej sytuacji.
  Teraz? Teraz jest już za późno. Pewnie żali się temu frajerowi, a on korzystając z okazji i z jej złego stanu psychicznego, przeleci ją. Rozumiecie? Prześpi się z nią! Nie mógłbym znieść myśli, że Lin leży pod nim, że to nie dzięki mnie jej słodkie usta opuszczają westchnienia i jęki przyjemności, że nie wymawia przy nich mojego imienia, tylko imię innego, że następnego ranka obudzi się naga, wtulona w ciało innego.
  Ponownie wziąłem do ręki kieliszek zapełniony po brzeg alkoholem i szybko go opróżniłem. Mogłem wręcz poczuć, jak promile we mnie rosną. Pod wpływem tego świństwa odblokowałem telefon. Wszedłem w wiadomości i drżącą dłonią wystukałem esemesa.
  "Przepraszam za wszystko. Może potrafiłabyś mnie zmienić?"
  Upiłem się… I kurwa nie pomogło. Spróbuję ponownie jutro.

  http://our-love-is-unconditional.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 80. Najpierw zostawię spam, póki o tym pamiętam, a potem (dziś po obiadku) lecę czytać u ciebie, obiecuje nadrobić całość i niemal każdy rozdział skomentować, jeśli tylko mi się spodoba, staram się kierować zasadą czytam=komentuje. Oczywiście może zdarzyć się tak, że 1-4 rozdziałów nie skomentuje, ale wtedy w komentarzu pod kolejnym odnoszę się do tego co wyczytałem też w poprzednich. Pozdrawiam i oczywiście życzę weny i wytrwałości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sierociniec przy cmentarzu
   Powieść osadzona w latach 2007-2011
   Dwójka rodzeństwa otrzymuje niecodzienną propozycje, mają zostać nauczycielami w sierocińcu dla wybitnie uzdolnionych dzieci i młodzieży. Podpisują umowę, która ma okres trwania dziesięciu lat. Nie wiadomo czy są tak szaleni, czy aż tak zdesperowani, a może tak zachłanni na oferowane im pieniądze?
   Pierwszymi, którzy pojawiają się za murami jest Artur, Piotr, Kamila, Krystian i Kubuś, to już wtedy w sierocińcu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Winda towarowa, w której przed laty zginęło dziecko. Ciemne podziemne korytarze, przypominające jeden wielki labirynt i właściciel placówki - Rafał Montero, nazwany przez pierwszych wychowanków Zimnym lub Groźnym człowiekiem.
   Co takiego skrywają w sobie stare mury?
   Jakie tajemnice przeszłości noszą w sobie uczniowie?
   Jak walczyć, kiedy nie wiadomo kto jest wrogiem?
   Zaginięcia, porwania, niewyjaśnione zjawiska...
   Mieli odnaleźć w tym miejscu spokój...
   ...odnaleźli senne koszmary, prawdziwe uczucia i sceny niczym z horroru.
   Czy dadzą radę przetrwać?
   http://w-sierocincu.blogspot.com

   Usuń
  2. Miejskie opowieści
   Marcin Andrzejak po kilku latach nieobecności powraca w rodzinne strony, chce się dowiedzieć kto go zdradził, kto wystawił i kto sprawił, że jest winny sporą sumę pieniędzy. Zatrzymuje się na krótki czas u swojego przyjaciela Roberta, który jak się okazuje już zerwał z gangsterskim półświatkiem, założył rodzinę.
   Marcin głosi, że nigdy się nie zakocha i że nie pozwoli by jego zmieniła jakakolwiek kobieta. Wypowiadając te słowa jeszcze nie wie jak bardzo się myli, bo nie poznał jeszcze Anny, zadufanej w sobie, wywyższającej się i pochodzącej z dobrego domu dziewczyny.
   Niespodziewanie starsza siostra Marcina i jej kochanek ściągają wszystkim na kark nie lada kłopoty. Marcin chcąc pomóc musi odnowić stare kontakty. Jednak na niego także ktoś czyha, szuka zemsty i nie spocznie dopóki jej nie zazna.
   Byłe dziewczyny Marcina skończyły różnie. Klaudia jest patologiczną samotną matką, a Magda matką dwójki dzieci i żoną z pozoru dobrodusznego i uczciwego wykładowcy sztuki i nauczyciela muzyki. Jednak rodzony brat Magdy i jej mąż skrywają przed nią niejedną tajemnicę.
   Jest też kochanka Andrzejaka, która non stop coś knuje z jego nastoletnim bratem i młodszą siostrą – młodzi po prostu chcą się łatwo i szybko dorobić, nie myśląc o konsekwencjach swoich poczynań.
   Morderstwo sprzed lat, gwałt, nielegalne wyścigi, kradzione samochody, handel narkotykami, podziemne walki, a pomiędzy tym rodzina, przyjaźń i miłość...
   Co zwycięży w pojedynku o jutro? Chęć posiadania władzy i pieniędzy, a może pragnienie spokoju i rodzinnego szczęścia?
   To o tych, którzy mają wiele do zyskania i jeszcze więcej do stracenia.
   Kiedy pojmą o jak wielką stawkę toczy się ta niebezpieczna gra, może być już za późno, bo życie jest tylko jedno!
   http://miejskie-opowiesci.blogspot.com

   Usuń
  3. Jabłka i śniegi
   Powieść osadzona jest na początku XX wieku, lata 1906-1910.
   Nastoletnia Cyntia Montenegro wywodząca się z sytuowanej rodziny popełnia niewybaczalny błąd, oddaje swoje serce synowi ogrodnika, chłopcu, którego lata wcześniej uczyła czytać.
   Niewinna przyjaźń zapoczątkowana w sadzie wśród jabłek, przeradza się w romans, a jego skutki stają się nieodwracalne. William zostaje postrzelony i przepędzony, a zdesperowana i zakochana kobieta pragnie go odszukać. W ten oto sposób trafia do kamienicy Hektora Rodrigeza, starszego od niej o kilkanaście lat przedsiębiorcy i muzyka.
   To przypadkowe spotkanie późną jesienią niesie z sobą wiele konsekwencji. Hektor wyjawia kobiecie, że jest Hiszpanem i nigdy nie widział śniegu. Młoda dziewczyna postanawia więc pokazać mu śniegi i w ten sposób zdobyć jego serce, by jej dziecko nie przyszło na świat bękartem.
   Jak wiele człowiek jest w stanie poświęcić dla dobra rodziny?
   Obsesyjne miłości, zbrodnie, tajemnice przeszłości...
   Błędy, porażki i chwile radości...
   A pośród tego wszystkiego uczucie tak silne, że nic nie jest w stanie go zabić.
   http://j-i-s.blogspot.com

   Usuń
 81. Szklana kula.
  http://delikatnagranica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 82. Zapraszam na nowy rozdział Hakerów Umysłów ^^
  http://the-mind-hackers.blogspot.com/2014/12/rozdzia-2.html

  OdpowiedzUsuń
 83. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział! ;) Życzę miłego dnia i ściskam mocno ;*

  OdpowiedzUsuń
 84. Witam!
  Zapraszam na nowy spis blogów na blogspocie, a mianowicie Katalog Euforia → http://katalog-euforia.blogspot.com/
  Dołącz do nas!

  Pozdrawiam, Alexx ;3

  OdpowiedzUsuń
 85. Zapraszam na mojego bloga :D
  http://hasten-to-love.blogspot.com/
  Nie napiszę tu opisu ponieważ jest tam za dużo bohaterów. Mam nadzieję że zajrzysz.. jest tam na razie tylko 6 rozdziałów ale po mimo tego może Ci się spodoba i zostanie na dłużej :)
  Pozdrawiam ...
  Julia :*

  OdpowiedzUsuń
 86. Jako że zaraz zabieram się za czytanie zaległych rozdziałów, Ciebie mam przyjemnosć zaprosić jako pierwszą na moją nową historię... Trochę tak jakby "parodię", albo komedię, zobaczymy czego więcej będzie.
  Natchniony postacią Aniston, przeciętnie ciekawą książką ("Love, Rosie lub wcześniejszego wydania: "Na końcu tęczy") i filmem luźno na niej bazowanym, który okazał się lepszy od oryginału literackiego, napisałem symboliczny rozdział 1 i jeszcze krótszy prolog :D

  Zapraszam na: http://akompaniament.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 87. Zapraszam Cię na moje pierwsze opowiadanie

  http://three-months.blogspot.com/?m=1

  Osiemnastoletnia Molly Sky choruje na serce. Jej choroba jest nieuleczalna, śmiertelna i stale postępuje, a lekarze są bezradni. Mogą jedynie spowolnić jej rozwój. Doktor Smith nigdy nie dawał jej złudnych nadziei, że będzie lepiej, jednak to, czego dziewczyna dowiaduje się na wizycie, całkowicie ją załamuje. Zostały jej trzy miesiące życia. Trzy miesiące, podczas których musi pożegnać się z najbliższymi na zawsze. Czy się załamie? A co jeśli jej przyjaciel zafunduje jej podróż dookoła świata, tylko we dwoje? Zgodzi się? A może pozwoli śmierci zaciągnąć się w otchłań samotnej melancholii?

  OdpowiedzUsuń
 88. Szklana kula.
  http://delikatnagranica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 89. Serdecznie zapraszam na rozdział siedemnasty! Wakerlings-life

  Pozdrawiam Kochana!

  OdpowiedzUsuń
 90. ZAPRASZAM
  Chwila jak ta.
  http://huraganwiatru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 91. Witam! Zapraszam na bloga mojego i koleżanki!

  http://my-madness-mentalroad.blogspot.com/

  „To zabawne, jak jedno wydarzenie może zmienić całe nasze życie...”

  Ludzie uważają, że jestem szalona... niebezpieczna... niepoczytalna... Może mają rację. Może właśnie dlatego mnie tu zamknęli. Uważają, że nie nadaję się do życia wśród ludzi, że lepiej będzie, jeśli zamkną mnie TAM. Myślą, że mi pomogą. Jednak ja wiem swoje... Wiem, że jestem inna, ale to nie jest moje miejsce. Nie nadaję się tu. Skazali mnie na coś, na co nie zasługuję.
  Na domiar złego, na głowę spadł mi jeszcze ON. Jednak mimo wszystko dam radę... W końcu stąd ucieknę... To nic trudnego. Trzeba tylko poznać ludzi. Ich najgłębsze słabości oraz lęki... A w tym akurat jestem niezastąpiona.

  Jeśli przekroczysz próg tego miejsca...możesz być pewny...że nie wyjdziesz z niego „żywy”...

  Witamy w Mentalroad – zakładzie dla obłąkanych...

  ~*~*~*~

  Prosimy o opinie w komentarzach! To dla Was chwila, a dla nas ogromna motywacja do dalszej twórczości! ;)

  OdpowiedzUsuń
 92. Brat Lexi popełnił samobójstwo. Rzucił się z dachu i zapadł w śpiączkę. Lexi jest zdruzgotana i nie może zrozumieć dlaczego to zrobił, w dodatku dzień po tym dostaje list od swojego brata. Chłopak miał jakąś tajemnicę. Tajemnicę związaną z jego nową szkołą i czymś, co uczniowie nazywają Króliczą Norą. Lexi postanawia, że znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania i zemści się. Ale jedynym sposobem na poznanie prawdy jest przeniesienie się do szkoły brata, jednak zaraz po przekroczeniu progu, zmienia się wszystko.
  Lexi świadomie czy nieświadomie wkracza do niezwykle niebezpiecznej gry, której stawką jest dosłownie wszystko: prawda, sprawiedliwość, miłość oraz życie dziewczyny i jej brata. Królicza Nora wzywa śmiałków na zgubienie, a Lexi musi się dowiedzieć, kto stoi za imieniem Fałszywej Alicji, nim cały znany jej świat legnie w gruzach.
  Kiedy wszystko traci sens, nie masz pojęcia kto jest twoim przyjacielem, a kto zamierza skrócić cię o głowę…

  Jeśli zaciekawił Cię opis, serdecznie zapraszam na http://are-you-alice-girl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 93. Hej;) Na moim blogu pojawiła się pewna ważna informacja i bardzo proszę o zapoznanie się z nią;) Pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 94. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. Zapraszam na rozdział osiemnasty!
  Wszystkie zaległości nadrobię w ciągu tygodnia, obiecuje! <3 Bo mam remont i kupę nauki w prezencie weekendowym..
  Buziak! Avery.

  OdpowiedzUsuń
 96. Hej! Miło by było gdybyś wpadła do mnie! Dopiero zaczynam i przydałaby się twoja opinia!
  Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…
  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń
 97. FREE COUPONS – Harry Styles Fanfiction

  Ta historia nie zawiera wielu wulgaryzmów i scen erotycznych, nie opowiada o bad boy’u zakochanym w zwyczajnej nastolatce, o pościgach, wybuchach, narkotykach i innym świństwie. To historia o tym, jak troszkę zagubiony artysta muzyk oszalał na punkcie dziewczyny, która dbała o jego ogród – cichej (prawie) pisarki z kilkoma kilogramami do zrzucenia i kompleksie na punkcie swoich pucołowatych policzków. To historia o marzeniach, sile przyjaźni i rodziny, o dokonywaniu wyborów (bo nie zawsze to, czego chcemy, jest tym, czego potrzebujemy), ale przede wszystkim jest to historia, która, jak to zazwyczaj dzieje się w prawdziwym życiu, nie znajdzie końca – opowiada o tych, których zmazał czas. Ludzie przychodzą i odchodzą, to naturalna kolej rzeczy. Dni mijają, rzeka płynie. Mieszają nam w głowie, czasem znikają razem z wypełnieniem przeznaczonego dla nich zadania, ale zawsze odchodzą. Oczywiście nigdy nie mamy pewności, że zniknęli i już nigdy ich nie zobaczymy. Czasem jeszcze ich spotykamy, w przypadkowym miejscu i znajdujemy dzień, w którym zgubiliśmy dzielone szczęście. Lecz często po prostu się mijamy i idziemy w inną stronę. Czasem jest tak, a czasem inaczej.

  Zapraszam serdecznie,
  Kinss Wo

  OdpowiedzUsuń
 98. zapraszam :)
  http://want-cant-must.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 99. Sehun ma sposób na zapomnienie, odcięcia się od rzeczywistości. Dąży do autodestrukcji – rozkłada się moralnie. Ideologią, która trzyma go przy życiu jest zadawanie sobie bólu, który zbywa jego świadomość cienką granicą gorączki i osamotnienia.

  http://not-about-angels.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 100. Zapraszam na swoje nowe opowiadanie, które nosi tytuł 'Gra luster'.
  Pozdrawiam,
  http://ostreprzedmioty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 101. TAJEMNICE PATRII
  patria-by-leonessa-de-argentum.blogspot.com

  XV wiek - polowania na czarownice, wampiry i inne straszydła trwały jeszcze wiele lat, ale to właśnie w tym wieku powstaje Patria, podziemna ojczyzna dla nieludzi. Do końca XVIII całe społeczeństwo odmienców przenosi się do tego miasta. Z postępem sutuacji rodzi się klan Opętanych walczacych przeciwko swoim rodakom - Pierwotnym, za co zostają wygnani z miasta na powierzchnię.
  Mamy XXI wiek ludzie nie wierzą w opowieści o magii. Mieszkanie na powierzchni Ziemi znowu jest bezpieczne. Patria staje się ośrodkiem naukowo-ksztatłceniowym gdzie wysyłane sa dzieci zmiennokształtnych, wiecznych i istot nadludzkich. Do Patrii ściąga młodzież z całego swiata, aby uczyć się panować nad swoimi mocami. Jednak podziemna Patria nie jest do końca bezpieczną przystanią. Opętani nadal istnieją i sprawiają, że ojczyzna staje się czesto szkołą przetrwania.
  Poznajemy grupkę przyjaciół, która stara się żyć normalnie, lecz zawsze znajduje sie w niewłaściwym miejscu o niewłasiwym czasie. Gdy w Twoim najbliższym otoczeniu jest chłopak czarownica, syrena, harpia, wampir, kitsune, strzyga, satyr i wilkołak, to nie sposób się nudzić.
  Jeżeli chcesz się pośmiać, a czasami poczuć dreszczyk emocji to:
  ZAPRASZAM SERDECZNIE. :D

  OdpowiedzUsuń
 102. Serdecznie zapraszam na podwójną notkę z rozdziałami 19 i 20!
  Wakerlings-life

  Pozdrawiam i życzę weny! ^^

  OdpowiedzUsuń
 103. Serdecznie zapraszam na kolejną część. Szła mi dość opornie, ale wreszcie jest ;) Pozdrawiam;*

  OdpowiedzUsuń
 104. - Kochasz mnie?
  - Co? - zapytała zbita z tropu kobieta.
  - Czy mnie kochasz? - spytała dziewczynka patrząc błagalnymi oczami na mamę oczekując, że ta odpowie "tak". Tyle razy zastanawiała się, czy ją kocha. W końcu postanowiła zapytać. Lepiej wiedzieć, niż żyć w kłamstwie.

  Matka popatrzyła na nią przeszywającym wzrokiem.

  - Wyjaśnijmy coś sobie...

  http://yustbelieveinyourdreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. Gorąco zapraszam na opowiadanie o wampirach całkowicie mojego autorstwa :3 Nie jest to tylko romans, znajdziesz tutaj wiele zwrotów w akcji, szczyptę przemocy i sadyzmu, a także wiele uczuć, niekoniecznie tych miłych :)
  Zapraszam : http://rodzinadenverow.blogspot.com/
  Odwdzięczam się czytaniem za czytanie :)
  Posiadam również streszczenia, więc nie trzeba czytać każdego rozdziału :)

  OdpowiedzUsuń
 106. Hej! Zapraszam na nowy rozdział Oznakowanej, mam nadzieję, że wpadniesz! ;*
  http://oznakowana.blogspot.com/

  Pozdrawiam, CM Pattzy

  OdpowiedzUsuń
 107. Przeczytam przy bliżej nieokreślonej okazji, a i prosze spam zostawiac w zakładce :)

  OdpowiedzUsuń
 108. Kochanie, dziękuję za powiadomienie, ale rozdział 13 czytałam i skomentowałam 10 marca! :*

  Wakerlings-life
  Katalogowy Świat

  OdpowiedzUsuń
 109. Hej.
  Chcę tylko poprosić, abyś nie powiadamiała mnie o nowych rozdziałach. Niestety nie mam teraz czasu na czytanie, nadrabianie rozdziałów na jakichkolwiek blogach.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 110. Jestem zdania, że tekst powinien się sam obronić, dlatego zapraszam Cię na przeczytanie mojego nowego opowiadania.
  Oto link: http://szaro-granatowy.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 111. Zapraszam do Katalogu Euforii. U nas nie tylko zareklamujesz bloga, ale powiadomisz o nowych rozdziałach. Możesz również zgłosić bloga do oceny, a może w przyszłości zrobimy z Tobą wywiad?
  Zapraszam!

  http://katalog-euforia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 112. Zapraszam na rozdział 21!
  Wakerlings-life

  Buziaki! :*

  OdpowiedzUsuń
 113. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział;)
  Pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 114. Szok i niedowierzanie, czyli nowy rozdział na http://rytm-jego-slow.blogspot.com, zapraszam <3

  OdpowiedzUsuń
 115. zapraszam do siebie na nowy, jeszcze świeży rozdział :)
  http://nim-ci-zaufam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 116. Jest nas tysiące, ludzi z nadludzką mocą.
  Jesteśmy zamknięci, bo stanowimy zagrożenie.
  Jesteśmy wykorzystywani, by spełnić ich cele.
  Będziemy walczyć o naszą wolność.
  Poprowadzi nas iskra, iskra która przywróciła nam nadzieje.

  http://sparksohope.blogspot.com/

  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 117. Witaj! Pragnę zaprosić ciebie na mojego nowiuśkiego bloga! :)
  Będę tam pisała recenzje książek. Mam nadzieję, że zajrzysz i zostaniesz.
  Pozdrawiam! ;***
  http://rezenzje-ksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 118. Hej! Miło by było gdybyś wpadła do mnie! Dopiero zaczynam i przydałaby się twoja opinia!

  Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń
 119. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 120. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 121. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 122. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 123. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 124. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 125. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 126. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 127. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 128. http://age-of-the-heir-dramione.blogspot.com/
  Zapraszam do mnie na opowiadanie, które odbiega całkowicie od kanonu HP i wzbogacone jest o nowe postacie. Komnata Tajemnic na drugim roku nie została otwarta, a dziennik Tom'a Riddle'a nie znajduje się w posiadaniach Lucjusza Malfoya, lecz jego wychowanka Louis'a Tomlinson'a - kolejnego dziedzica Salazara Slytherin'a :) Hermiona nosi nazwisko jednego ze swoich największych wrogów, a Draco? Draco to ten sam arogancki dupek co zwykle.
  Pozdrawiam
  Ruby Vine

  OdpowiedzUsuń
 129. Zapraszam gorąco na pierwszy rozdział 'Kiedy runie niebo'! (:
  http://kiedy-runie-niebo.blogspot.com/2015/05/iholding-out-for-hero.html
  Liczę na twoją szczerą opinię.
  Całuję!

  OdpowiedzUsuń
 130. Koniec wojny. Pokój i porządek jednak wspomnienia zostały. Ona radosna lecz skrywająca nękające koszmary, on udający, że wszystko gra. Jednak ile można udawać? Jak długo można okłamywać, że wydarzenia z wojny cie nie ruszyły? On ukazuje prawdziwą twarz, to co Ona tam ujrzała przestraszyło ją, jednak dobre serce nie pozwala na samozagładę nawet największemu wrogowi. Ona zmienia jego, On zmienia ją. Tylko które ma większy wpływ na partnera? Jak skończy się ich historia? Zajrzyj, a dowiesz się.

  http://takie-tam-dramione.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 131. Cześć!
  Lubisz Harry'ego Pottera? Lubisz podróże? Chętnie poznajesz nowe miejsca? To blog http://hp-around-the-world.blogspot.com jest dla Ciebie! Razem z Golden Trio zwiedzimy wszystkie zakątki świata, zacząwszy od Francji na Hawajach skończywszy. Podczas wakacji nasi bohaterowie przeżyją wiele... Cóż, niesamowitch przygód. Poznają życie czarodziei i mugoli z całej Ziemi (a może i dalej).
  Serdecznie zapraszam!
  Pozdrawiam, Dravelia

  OdpowiedzUsuń
 132. Zapraszam na rozdział 28! - Wakerlings-life

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 133. Opowiadanie pt. Między słowami.
  Adres: http://sprzecznewyrazy.blogspot.com/
  Opis: Na tym blogu znajdziesz opowiadanie autorstwa Panny K. Dopiero co prawda zaczyna, aczkolwiek wydaje mi się, że może cię zainteresować.
  Zapraszam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 134. Mimo, że minął już ponad rok, Adam Dewecki wciąż nie może dojść do siebie od kiedy nieśmiała Aleksandra, o której istnieniu nie miał nawet pojęcia, uratowała go przed niechybną śmiercią pod kołami samochodu. Niestety sama zginęła.
  Rodzice chłopaka zaniepokojeni jego stanem postanawiają przeprowadzić się do innego miasta. Jakie wielkie musiało być zdziwienie Adama, gdy na korytarzu swojego nowego gimnazjum spotyka właśnie... Alex.
  Chłopak próbuje zbliżyć się do Aleksandry, jednak ta specjalnie go unika, ciągle tłumacząc się tylko jednym zdaniem: "Nie wolno mi". Jest jeszcze ten dziwny tatuaż na jej ramieniu.
  Kim jest tajemnicza Aleksandra i jakim cudem... żyje?

  Wkrocz do tajemniczego świata Łowców i Wilkołaków, między którymi toczy się nieustanna wojna. Która strona wygra?

  http://silence-cisza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 135. Witaj! : )

  Być może zainteresuje Cię informacja, iż po (kolejnych) wielu długich miesiącach przerwy na bogini-aeis.blogspot.com nareszcie pojawił się nowy rozdział! Możesz przeczytać go TUTAJ. Przepraszam, że trwało to tak długo i żywię nadzieję, że efekt wynagrodzi czekanie. Życzę miłego czytania! <3

  Pozdrawiam gorąco,
  Royal Bee

  OdpowiedzUsuń
 136. Zapraszam na rozdział 29 i krótką informację pod nim ^^
  Wakerlings-life

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 137. Zapraszam na rozdział trzydziesty :) - Wakerlings-life

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 138. "Nufffka sztuka nie śmigana" http://czarny-latawiec.blogspot.com/ ;D

  OdpowiedzUsuń
 139. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 140. Choć inny miałam plan, życie szykowało dla mnie mniejsze bądź większe niespodzianki, dlatego nie przepadam za nimi. Czasami trzeba zmierzyć się z własnymi słabościami, aby móc zacząć żyć przyszłością. Staram się odnaleźć siebie oraz nie zgubić cząstki siebie, która mi pozostała. A ty kim jesteś?
  http://choc-inny-mialam-plan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 141. "Nie zbaczaj ze ścieżki, Kapturku!" – krzyczała mama do biegnącej dziewczynki z koszyczkiem w ręku. Czerwona peleryna powiewała na wietrze. Peleryna? A może włosy?
  "A co tam chowasz w koszyczku, dziewczynko?" – pytał Wilk, a z pyska ciekła ślina. Nie był to taki zwykły wilk, ten Wilk był przebiegły i głodny...
  "Dlaczego masz takie wielkie zęby?" – dziwiła się dziewczynka, patrząc na schowaną pod kołdrą Babcię.
  "Żeby cię zjeść!" – warczy Wilk przebrany za Babcię i skacze Kapturkowi do gardła...

  Wejdźcie w świat Hood – dziewczyny z włosami niczym krew szkarłatna – i przekonajcie się do czego prowadzi zemsta. Czy cokolwiek może odkupić nasze błędy? Nawet jeśli okażemy skruchę, to czy winy zostaną nam wybaczone? Czy miecz i walka są odpowiedzią na wszystko? Może przyjaźń, miłość... A może słodka zemsta? Zemsta, która naprawia nasze serca, ale jednocześnie przepełnia je czarną smołą. Zemsta uzależnia. Zapamiętajcie to i nie chwytajcie się jej, bo mimo tego, że jest najłatwiejsza, to nie jest najwłaściwsza...
  Zapraszam na http://alternatywa-ck.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 142. "Bajka o Poezji Narzuconej..."
  Dawno, dawno temu żył sobie Smutna Foka. Któregoś dnia poczuł on nagłą potrzebę stworzenia czegoś artystycznego i destruktywnego zarazem - nie wiedział jednak, co by to mogło być... Czas mijał, a gdy jego wewnętrzna energia Uśpionego Artysty nie znajdywała już ujścia, ze swym problemem zwrócił się do niejakiej Lexie Nettle. Po długotrwałych dywagacjach, nasi bohaterowie odprawili tajemny rytuał (w którym czynny udział brało ukulele i dwie kozy alpejskie), w wyniku którego obudzili w sobie Artystów i... napisali wiersze.

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co z tego wynikło, kliknij [tutaj!]

  OdpowiedzUsuń
 143. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń
 144. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 145. Czy można kochać nie wiedząc podstawowych rzeczy właśnie o tej wybranej osobie ?
  Czy po wyjawieniu sekretów swojej sympatii nadal związek może trwać ?
  Nawet jeśli ukochana osoba ukrywa mroczny sekret który potrafi zmienić twoje całe życie które i tak jest pełne problemów ?
  Ona - urodziła się w 1615 roku i pewnego dnia dowiedziała się że nie jest człowiekiem, lecz potworem w posturze człowieka – tyle się dowiedziała od swojego starszego brata w 1632 roku gdy miała siedemnaście lat. Po 400 latach okazało się zupełnie inaczej. Pod czarną maską którą zakłada co noc aby dowiedzieć się kim naprawdę jest kryją się zupełnie niewinne i czekoladowe oczy. Stworzyła sobie nowe życie które zaczyna od nowa i z całych sił będzie się starała aby nikt nie poznał prawdy na jej temat.
  On - osoba która kiedyś miała spore problemy z prawem. Liczne bójki odwyki i inne podobne rzeczy. Dzięki pieniądzom ojca które poszły na najlepszego prawnika w całym stanie Waszyngton cudem uniknął poprawczaka. Podniósł się w nauce i zaczął być dobrym obywatelem. Lecz nie tylko to się w nim zmieniło. Zaczął fascynować się pomaganiem ludziom ale nie jak policja. Jest uznawany jako przestępca mimo tego że ratuje życie na każdym kroku. Podobnie jak dziewczyna zakłada maskę i staje się kimś innym.
  Czy osoby z zupełnie dwóch różnych światów pokochają się ?

  Gdy wyznają swoje sekrety ich miłość przetrwa ­?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga :)
  http://her-back-to-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 146. Rok temu Lydia nie wiedziała nawet, kim jest Stiles. Obecnie to jej najlepszy przyjaciel. Pewnego dnia zostaje odnaleziona Malia, dziewczyna, która połowę swojego życia spędziła jako kojot. Od razu wpada jej w oko Stiles. Chłopak wydaje się nią oczarowany, a w Lydii budzą się nieznane, tłumione dotąd uczucia. W dodatku do Beacon Hills wprowadza się rodzeństwo czarodziei, Raven i Josh. Przyjaciele nie są do nich zbyt przychylnie nastawieni. Kiedy z winy miedzianowłosej banshee Josh zapada w śpiączkę, jego siostra postanawia się zemścić. Jej celem nie staje się jednak konkretnie Lydia, tylko osoba na której jej zależy - Stiles...

  adres: https://cave-of-desires.blogspot.com/
  zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=kYFtwx2LQlE

  serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 147. "Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
  Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
  W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
  Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.

  zapraszam serdecznie
  http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 148. Zapraszam na nowy rozdział :)
  http://much-imperfections.blogspot.com/2015/07/01-nadeta-suka-i-kundel.html

  OdpowiedzUsuń
 149. Serdecznie zapraszam na dwa nowe rozdziały na blogach:
  zanim-spadnie-deszcz.blogspot.com oraz czarny-latawiec.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 150. Jak zmieni się twoje życie gdy diabły z przeszłości z powrotem w nim zawitają?
  Ich ponowne spotkanie było przypadkiem czy może przeznaczeniem?
  Kłamstwa i niedokończone sprawy...
  To czas żeby wyszły na jaw?
  Katherine wiedzie spokojne z pozoru szczęśliwe i bezpieczne życie. Wyczekuje swojego ślubu z Marcusem Valyriusem Antonym Lancasterem bajecznie bogatym dostojnikiem brytyjskim, o szlacheckim rodowodzie i wysokiej pozycji. Jednakże miesiąc przed dniem ślubu mężczyzna znika bez słowa. Zdeterminowana dziewczyna postanawia odnaleźć ukochanego, ale co może się wydarzyć gdy spotka swoją pierwszą miłość z młodzieńczych lat? Co więcej będzie zdana tylko na niego? Mówią, że stara miłość nie rdzewieje.

  Chcesz poznać losy dawnych kochanków? Zapraszam na xviii-w.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 151. Hej;) Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz, ale chciałam powiadomić, że właśnie zaczęłam od nowa;) Niedawno na moim blogu ukazał się prolog powieści o tematyce kryminalnej, sensacyjnej, posapokaliptycznej, więc jeśli miałabyś ochotę to serdecznie zapraszam! A jeśli nie to zignoruj ten komentarz;)

  Pozdrawiam!
  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 152. Mają dom, rodziny i szczęście, na które tak ciężko pracowali. Brudną przeszłość zostawili już dawno za sobą... Do czasu...
  Seria porwań, dziwnych zbiegów okoliczności, a w końcu śmierć jednej z sióstr Parker doprowadzi do ponownego odbezpieczenia broni i chęci odnalezienia sprawcy, bez względu na konsekwencje. A co, jeśli jest nim ten, którego nigdy byśmy o to nie podejrzewali?
  Przeszłość powraca z siłą, która może ich zniszczyć, lub uczynić jeszcze silniejszymi. Tylko od nich zależy, czy się poddadzą, czy będą walczyć o swoją wolność i bezpieczeństwo bliskich. Ale póki się z nią nie zmierzą, są "uwięzieni w przeszłości".
  Zapraszam na mój nowy blog: http://uwiezieni-w-przeszlosci.blogspot.com
  Na razie jest tylko jeden rozdział. Jeśli przeczytasz, bądź wyrazisz chęć czytania, na pewno nie pominę również Twojego opowiadania, ponieważ zawsze czytam blogi swoich czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 153. Zapraszam na wielki powrót: tajemnicze-serce.blogspot.com <3

  OdpowiedzUsuń
 154. Cześć, nominowałam cię do muzycznego tagu. Mam nadzieję, że ci się spodoba i jednak wkręcisz się w zabawę :)
  Więcej informacji na:
  http://learn-love-again.blogspot.com/2015/08/tag.html
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 155. "Próbowała uciec, odstraszyć go. Nic nie działało... Coś... Coś przyciągało ich do siebie... Jakaś tajemnicza siła... Wtedy jeszcze nie wiedziała..."

  https://www.wattpad.com/story/45637735-cavalieros

  OdpowiedzUsuń
 156. Historia psychologiczno-kryminalna z wątkiem romantycznym w tle, oparta na dramie Gap Dong.

  Po dwudziestu latach spokoju do Fallen Tear powraca strach. Kolejny morderca nawiedza miasto, wyraźnie zainspirowany zbrodniarzem sprzed lat, pieszczotliwie przezwanym przez policję Gap Dongiem.
  Sophia, początkująca autorka kryminałów typu webtoon, odkrywa tajemnicę, której wolałaby nigdy nie poznać. Naśladowca Gap Donga postępuje dokładnie tak, jak bohater jej najnowszego opowiadania. Historii, którą znać może tylko jedna osoba. Targana między poczuciem winy i ludzką moralnością, postanawia pomóc Damonowi.
  Kim okaże się być prawdziwy Gap Dong? Jak potoczą się losy młodego mordercy i jaką rolę odegra w jego życiu Sophia?

  Serdecznie zapraszam,
  Sophie Eve
  lies-that-you-told-me.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 157. Zapraszam serdecznie do czytania opowiadania, składającego się z dwóch części: "Window on a new world" i "Gotta go my own way"!
  Jeśli chcesz czytać jedynie cz. II, ponieważ np. bardziej spodobała ci się fabuła, proszę bardzo! Części są od siebie bardzo różne, więc jeśli masz taką ochotę, możesz nawet czytać, zaczynając od "Gotta go my own way", a kończąc na "Window on a new world". Droga wolna! :D

  Część I "Window on a new world":
  16-letnia Emilia, która jest Polką, mieszka w Nowym Jorku. Nie miała szans na normalne życie, bo jej mamą jest znana modelka, a tatą biznesmen z kilkoma firmami. Zmienia się to jednak, gdy rodzice pozwalają jej wyjechać na jakiś czas do Polski, do babci. Jest to całkiem inny świat niż ten, w którym żyła do tej pory. W Polsce ludzie lubią ją za to jaka jest, a nie za to czyją jest córką. Zyskuje tam przyjaciółkę i... miłość. A może to tylko zauroczenie? Czy Emilia zostanie w Polsce, czy wróci do dawnego życia?

  Część II "Gotta go my own way":
  Kobieta znana dzięki swoim rodzicom- byłej modelce i biznesmenowi. Emilia Zielonka. Mieszka w willi, ma drogi samochód, dużo markowych ubrań, pieniędzy. Ale czy tego właśnie chce naprawdę?
  Pewnego dnia całe jej życie, na pozór poukładane, zaczyna się walić. Narzeczony odchodzi z dziwnych powodów, w jej życiu pojawiają się osoby z przeszłości, o których z całych sił przez lata próbowała zapomnieć, poznaje mężczyznę, który bardzo zmieni jej życie. Wszyscy coś ukrywają. Dzieją się podejrzane rzeczy: sekta, anonimowe telefony, liściki. Ona nie wie, o co chodzi i to ją przeraża. Chce zrobić wszystko, aby w końcu być na prawdę szczęśliwa. Ale czy będzie to takie łatwe? Z pewnością nie.
  Chcesz dowiedzieć się jak potoczy się jej życie? Zapraszam!
  no-rain-norainbow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 158. " Kobieta leżała z szeroko rozrzuconymi ramionami i dłońmi obróconymi ku górze, zupełnie jakby oprawiała jakoś modlitwę. Jednak w ten w ten ponury poranek zsyłane przez Boga na ziemię promienie nie docierały do miejsca, w którym wylądowała. Zmarła miała pulchne policzki i pełne sine usta. Pustymi oczami wpatrywał się w szare, zachmurzone niebo. Tuż obok jej lewej ręki leżała malutka lampa, która pełniła rolę oświetlenia od zewnątrz budynku, jakby w ostatniej chwili lotu próbowała się ratować."

  " - Jakaś kłótnia może?
  - Nie. Leje jak z cebra, więc każdy tylko patrzy, gdzie się schować.
  Myungsoo wepchnął obie ręce do kieszeni spodni.
  - Co o tym sądzisz?
  - O czym?
  - To trochę dziwne, że wylądowała na plecach.
  Kang zmarszczył czoło.
  - Ludzie raczej nie rzucają się z dachu, stojąc tyłem do krawędzi, nie sądzisz?
  - Może miała lęk wysokości? Błagam cię, detektywie Kim! To kobieta tych mężczyźni nie rozumieją. - Twarz Bum'a została nie poruszona.
  - Bardzo zabawne, posterunkowy Kang. Poza tym, jak to się stało, że miała na sobie plasz i buty na obcasach, a do tego kapelusz?
  - Przecież pada.
  - Kto wkłada na siebie okrycie, idąc się zabić?
  - Pewnie nie chciała się zmoczyć."

  " - Pamiętam jak byliśmy małe i zawsze śpiewaliśmy jedną i tą samą piosenkę, lecz wątpię, że jeszcze kiedyś będę jej słuchać bez ciebie. Jednak wiem, że na pewno chcesz teraz ją usłyszeć gdziekolwiek się znajdujesz.
  Czarne łzy płynęły po jej porcelanowym policzku. Wzięła głęboki wdech, by jej głos nie drżał aż tak bardzo.
  - Twoje spracowane ręce, twoje pokryte zmarszczkami oczy. Twoje samotne plecy - nie jestem do żadnej z tych rzeczy przyzwyczajony. Może dlatego taki byłem, może dlatego Cię raniłem, nawet Twoje zgięte plecy wydają się być bagażem, który zostawiłem.Nic dla Ciebie nie zrobiłem, nic Ci nie dałem, ale to są słowa, które tak bardzo chciałem wypowiedzieć: Tato, kocham Cię bezustannie.*1
  Załkała chowając twarz w białym prześcieradle, pod którym leżała jej siostra. Ta piosenka była ich odskocznią od rzeczywistość.
  - Pamiętasz dlaczego ta piosenka a nie inna? Ja bardzo dobrze pamiętam. Zawsze brakowało nam ojca, nigdy nie mieliśmy okazji go przytulić, pocałować. Cały czas był i jest w pracy, chroni nasz naród z takim zapałem jak nikt inny. Zapewne to jest powodem, dla którego jest dla nas bohaterem.
  Przerwała na chwilę, uśmiechając się smutno.
  - Teraz jesteś z mamą a ja zostałam tutaj kompletnie sama. Nie chce mówić "żegnaj", dlatego tego nie zrobię, ale powiem "do zobaczenia", ponieważ na pewno się spotkamy po tamtej stronie. Czekaj na mnie, dobrze?
  Dodała, oddalając się od zapewne zimnego już ciała. Westchnęła ciężko, ścierając łzy, które podbrudziły jej twarz."

  Oto fragmenty zachęcające xD Mam nadzieje, że wpadniesz~~! <3

  http://destory-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 159. Zapraszam serdecznie: http://dajmiznak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 160. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/

  Pozdrawiamy, załoga receznowisko :)

  OdpowiedzUsuń
 161. Serdecznie zapraszam na rozdział 1(1) ;**

  OdpowiedzUsuń
 162. ,,Nie chciałem taki być, nie chciałem, uwierz mi…"
  Przynależność do jakiegoś rodu, jest niezwykle ważna. Bez tego stajesz się nikim, pośmiewiskiem, wygnańcem.
  Umiejętność panowania nad żywiołem jest równie ważna, to dzięki niej można określić to, czy jesteś coś wart.
  Siła i szybkość mówią o tym, że jesteś godnym noszenia takiego nazwiska.
  Ale to Dziedzic Krwi zawsze ma najlepiej i to on jest najważniejszy.
  Prawo zawsze było przeciwne wszystkim odmieńcom, a prawo to ludzie, w tym wypadku nocni łowcy, a pośród nich Nathaniel i Marc, jako żandarmi. Każdy kto ośmielił się splamić w jakikolwiek sposób najważniejszy ród Denverów, będzie miał poważne problemy. Starsi nie pozwolą na to, by ktoś niegodny nosił nazwisko.
  Dylan, Jasper, Peter Denver. To oni są przyszłością rodu.
  Jasper to ulubieniec wszystkich wampirów. Ma śliczną buźkę, kochają go kobiety, z aprobatą kiwają głowami starsi. Wręcz ideał.
  Peter jest kochany przez wszystkich. Wybraniec dwóch żywiołów, posiadacz najcudowniejszych szafirowych oczu.
  Dylan… o nim nie da się opowiedzieć… Od początku traktowany i uważany za gorszego, za coś, czego nie powinno być. Nic dziwnego, jest owocem gwałtu, bękartem, który z dziwnych przyczyn dostał tak szanowne nazwisko. Dylan jest nikim w oczach Dworu.
  Początkowo nikt nie obawiał się najmłodszego z Denverów. Był przecież nikim. Każdy mógł na niego pluć do woli, policzkować, wykorzystywać i poniżać w każdy możliwy sposób, a on nie mógł nic na to poradzić, chciał być ważny, próbował zdobyć koronę, ale nie chciał narażać się innym. Jego napady gniewu znosiły jedynie służki dworskie, również nikt ważny…
  Wszystko zmieniło się, gdy zupełnie przez przypadek Dylan trafia w ręce Richarda, króla tropicieli. Kim staje się Dylan? Ciężko to stwierdzić.
  Co znaczą dla niego uczucia? Niewiadomo.
  Jaką wagę ma dla niego ludzkie życie?
  Cóż stało się z NIKIM? Dlaczego Dwór się go obawia? Co takiego wyczynia? Przecież jest najmłodszy!
  Ród Denverów pełen jest kontrowersji i problemów. Dla nich liczą się tylko pieniądze, władza i honor. Który w ich rozumowaniu zupełnie odbiega od definicji prawdziwego honoru.
  Sprawdź sam! Przeczytaj historię Rodu. Dowiedz się kim jest mała Lexi dla Dylana. Dowiedz się kto zostanie królem wampirów. Jakie są losy bohaterów. Komu pozwoli się żyć, a kto będzie musiał umrzeć. Nie bój się, wejdź w ten świat!

  Ale uważaj! Nie ufaj filarowi śmierci…

  Gorąco zapraszam na blog http://rodzinadenverow.blogspot.com/
  Zawsze miło się odwdzięczę. :)

  OdpowiedzUsuń
 163. tchnienie-dusz.blogspot.com xd Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 164. Zapraszam :)
  https://www.wattpad.com/story/51169975-game-l-h
  Tamara- zwykłą niezwykła siedemnastolatka o brązowych włosach i niebieskich oczach. Tak jak swoje rówieśniczki uwielbia imprezować zawierać nowe znajomości. Ma pieniądze, popularność, kochającą rodzinę, dwie wspaniałe przyjaciółki i chłopaka.
  Wiedzie idealne życie…
  Do czasu, gdy…
  Zaczyna do niej pisać nieznajomy…
  Informuje ją, że gra z nią w grę…
  A stawką tej gry…
  Jest jej życie…
  -------------------------
  Od: Nieznajomy
  Do: Ja
  Witamy w grze kotku:*

  OdpowiedzUsuń
 165. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 166. https://www.wattpad.com/story/48680285-honey
  zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 167. Hej, zapraszam na mojego nowego bloga z opowiadaniem. Na razie jest tylko jeden rozdział, więc jeśli znajdziesz czas, miło by było usłyszeć, co myślisz. ;)
  Pozdrawiam,
  http://pisujesobie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 168. Zapraszam na krótki prolog oraz pierwszy rozdział mojego, nowego opowiadania! ;) http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/ Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 169. Świat pełen okropieństw, w którym tak trudno przeżyć. Każde z nich ma na to swój sposób.
  Rosabelle - dziewczyna, która straciła wszystkich, których kochała. Popełniła czyn, mogący dać jej szansę na lepsze życie. Zabiła człowieka z zimną krwią. I to nie byle jakiego człowieka. Prezydenta. Uciekła z więzienia i jest zmuszona uciekać dalej.
  John - chłopak, który ma na sumieniu wiele ludzkich istnień. Wyrusza w pościg za mordercą swojego "pana". Nienawidzi Rose za to, co zrobiła. Pragnie się na niej zemścić.
  Ale czy pewnego dnia jego myślenie się zmieni? Co zrobi Rosabelle, gdy dowie się, kto odebrał jej tych, których kochała? Co stanie się, gdy tych dwoje się spotka? Czy przyjaźń ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie? Czy w tym świecie jest miejsce na miłość?

  http://rosabelle-john.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 170. Lekkie fanfiction z Ashtonem Irwinem w roli głównej.
  Amelia Hood to nastolatka, która ma w życiu cel. Chce zostać aktorką i ma na to spore szanse. Najlepsza okazją jest przedstawienie jej grupy teatralnej przygotowane z okazji zakończenia roku szkolnego. Wszystko idzie po jej myśli aż do czasu, gdy na scenie zjawia się Ashton Irwin. Chłopak nie cieszy się dobrą opinią i istnieje ku temu wiele powodów. Czy jego występek zrujnuje jej marzenia? A może raczej wprowadzi do życia ich obojga coś nowego?
  http://takeshelter-ff.blogspot.com/
  _
  Blog cudownej Dee, polecam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 171. Witaj!
  Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji 'Halloweenowa proza' na Polach Elizejskich.
  Pozdrawiam!

  http://pola-elizejskie.blogspot.com/2015/10/halloweenowa-proza.html

  OdpowiedzUsuń
 172. Szukasz inspiracji? Ładnych zdjęć? A może potrzebny Ci cytat na piękną dedykację?
  Na naszym blogu zapewniamy wszystkie wyżej wymienione.
  Jeśli potrzbujesz czegoś konkretnego lub po prostu masz ochotę zobaczyć post o określonej tematyce, zawsze służymy pomocą. Wystarczy, że zostawisz wiadomość w komentarzu - na pewno odpiszemy :)

  Serdecznie zapraszam na Podniebne marzenie

  OdpowiedzUsuń
 173. Hej, kochana! Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na pierwszy rozdział nowego opowiadania o Miliku
  http://zdeptana-niewinnosc.blogspot.com/2015/11/rozdza-1.html

  Pozdrawiam,
  Anahi

  OdpowiedzUsuń
 174. Zgadzam się z Twoimi regułami, szczególnie drugim punktem :) masz jeden błąd - "nie zabraniem" ;)

  OdpowiedzUsuń
 175. Serdecznie zapraszam na mojego bloga http://wzd.piszecomysle.pl/ - opowiadania są krótkie i treściwe, każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i po prostu się odprężyć.
  Odwiedzam każdego bloga, który odwiedza mnie i zawsze zostawiam po sobie komentarz.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 176. Hej, kochana! Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na drugi rozdział opowiadania o Miliku
  http://zdeptana-niewinnosc.blogspot.com/2015/11/rozdzia-2.html

  Pozdrawiam,
  Anahi

  OdpowiedzUsuń
 177. Dopiero zaczynamy, mam nadzieję że się spodoba ;)
  http://tylkotrzebatozrozumiec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 178. Dwie siostry znalazły się w nieodpowiednim miejscu i czasie, nie mając pojęcia co kryje się za drzwiami starego magazynu.
  Przez zwykłą ciekawość trafiają w ręce groźnej trzynastki ludzi, którzy pokażą im prawdziwe problemy, niebezpieczeństwo, ból i strach o życie.
  Odkryją ich sekrety, o których same nie miały pojęcia.
  Zaś one pokażą im zwykłą, szarą codzienność i coś więcej.
  Pokażą sobie nawzajem rzeczywistość.

  http://show-me-reality-ff.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam na nasz blog, mamy nadzieję, że się spodoba i pozostawisz swoją opinię, będzie nam niezmiernie miło :)
  Buziaki :*
  A.

  OdpowiedzUsuń
 179. Witam, biorę udział w konkursie graficznym na kartkę świąteczną, aby wygrać, potrzebne mi są głosy internautów. Głos można oddawać codziennie. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś zagłosował/ła klikając na "Oddaj głos" na moją pracę do 14 grudnia. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję z góry i pozdrawiam, nomnes. ♥ :) http://it-szkola.edu.pl/kong_galeria,det?img=MTU3NDNNUw

  OdpowiedzUsuń
 180. Isabelle Bailey to opowiadanie o nastolatce chorej na serce i tarczycę. Leczona od kilku lat, traci szanse na zdrowe życie. W wieku osiemnastu lat wykryto u niej raka tarczycy z przerzutem na inne narządy. Tabletki, antybiotyki... ciągłe wizyty u lekarza. Jej jedynym marzeniem jest spotkanie ukochanego zespołu One Direction, oraz pojawienie się na planie ulubionego filmu. Brak postępu w diagnozie doprowadza młodą Bellę do załamania psychicznego. Z wszystkiego wyciąga ją pewien nastolatek, który pokochał ją mimo wszystkich wad. Zmienia całe życie dziewczyny... poprzez jedną sytuację. Powieść o dziewczynie, która mimo trudnej sytuacji życiowej potrafi bezinteresownie nieść pomoc potrzebującym ludziom.
  http://isabellebailey.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 181. Jeden blog, jedna historia, dwie autorki.

  Bonnie planuje jak przejąć władzę nad światem nie ruszając się z kanapy, Eva wylewa siódme poty sprzątając stoliki i roznosząc kawę, a Daisy wrzuca na instagrama coraz to nowsze zdjęcia spełniając się jako zawodowy stalker. Rose fotografuje wszystko co spotka na swojej drodze, Christy widzi tylko czubek własnego nosa i wszystkie żale wylewa na Lucy, która jakoś specjalnie się tym nie przejmuje i dalej próbuje rozwiązywać problemy przypadkowych ludzi.
  Tak wybuchową mieszankę tworzy szóstka przyjaciółek mieszkających w samym centrum Londynu. Pewnie ich życie po dziś dzień sprawiałoby wrażenie idealnego, gdyby nie pewien bloger, który postanowił zniszczyć ten piękny obrazek i ukazać grupkę Ślicznotek z nieco innej perspektywy.

  http://sides-of-london.blogspot.com/

  Zapraszam i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 182. Drobna brunetka siedziala po turecku na ławce oddalonej od krawedzi klifu o pięć metrów. Wpatrywała się w mijające ją sylwetki chmur. Gdy jej dotychczasowy widok zaburzył stojący na krawedzi klifu chłopak w kapturze.Był odwrócony do niej tyłem ,ale ona wiedziała kto to jest.
  Podeszła zatrzymując się 2 kroki przed chłopakiem. Chłopak odwrócił się do brunetki i automatycznie zaczął szukać w jej oczach jakichkolwiek uczuć. Miłość, złość, smutek czy pogardę. Nie znalazł nic. Jego oczy zamgliły się od łez.
  - Proszę- rzekł cicho, tak że tylko ona mogła to usłyszeć.
  Gdy czarnowłosy zauważył w jej oczach łzy, w jego pojawiły się iskierki nadziej. Podeszła do niego tak że stykali się klatkami piersiowymi.
  -Skacz skurwielu- wysyczała w jego twarz i zacisnęła usta tak samo jak czarnooki. Po policzkach obojga spływała samotna łza.
  Brunetka zacisnęła drobne piąstki, a on natomiast rozłożył ręce i wyszeptał ciche `Kocham Cie`.
  SKOCZYŁ. OPADŁ JAK PIÓRKO NA DNO PRZEPAŚCI.

  http://was-it-just-a-lie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 183. Opowiadanie na: http://krwawy-kamien.blogspot.com/


  Nadszedł dzień, kiedy umierająca planeta oraz ludzkość dostają szansę na ratunek. Jednemu z doktorów udało się odkryć przepis na kamień filozoficzny. W tym wyniszczonym i niebezpiecznym świecie mężczyzna zbiera grupę ludzi, którzy będą w stanie zebrać dla niego odpowiednie składniki oraz z nimi wrócić. Zmagając się z wewnętrznymi konfliktami, grupa pokonuje kolejne przeszkody na ich drodze. Jednak w ich duszach zalęga się niepewność i na wierzch wychodzą niepokojące pytania. Wśród nich jest jedno, najważniejsze:
  Czy zdążą na czas?

  OdpowiedzUsuń
 184. Zapraszam cię serdecznie na mojego bloga, który opowiada o losach dzieciach bohaterów mangi Fairy Tail :) (wiadomo) Fairy Tail Następne Pokolenie

  Kilkanaście lat temu Acnologia w czasie trwania wojny zniszczyła prawie cały świat. Gildie magów zniknęły z powierzchni ziemi, zostawiając za sobą jedynie garść historii, którą pewni ludzie planują odkryć – część swojej tożsamości. Ci, którzy przeżyli, walczą o kolejny dzień, o przetrwanie, ale coraz gorzej niosą to na swoich barkach. Czują, że przegrywają, ale wciąż mają nadzieję. Jedni giną lub rodzą się, lecz w powietrzu wciąż czuć zapach spalonych, rozkładających się ciał. Dookoła tylko śmierć. Czy warto walczyć o nadzieję? Tą jedyną?


  Wielu z nich nie wierzy w to, iż odzyskają to, co kiedyś było ich. Wielu zginęło pod smoczą siłą lub pod wpływem ludzi. Świat staje się coraz gorszy. Codziennością stają się gwałty, kradzieże, morderstwa, a nikt nie może nic z tym zrobić. Wszyscy chowają się niczym te tchórze, które tak łatwo dały się pokonać Acnologii. Jednakże, gdy na oczach nastolatki ginie pewna ważna osoba w jej życiu, postanawia ona zmienić ten cholerny, popieprzony los. Raz na zawsze.

  http://smocza-era.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 185. W okrutnym, pełnym anarchii i powojennego chaosu świecie władzę sprawują ci, którym dane jest posiąść wiedzę. A nią dysponują tylko dwie potężne organizacje, które zazdrośnie strzegą swoich tajemnic. Kalena dostaje szansę zostania członkinią jednej z nich - Stowarzyszenia Skrybów, które zachowując pozory wyłącznie naukowej działalności od lat szkoli młodych wojowników. Po ukończeniu trudnego szkolenia szkolenia dziewczyna zmienia się diametralnie. Idee Stowarzyszenia stają się jej bliskie i pragnie pomóc w rozpropagowywaniu ich. Jednak już niedługo światem ma wstrząsnąć kolejna wojna.

  Zapraszam!
  http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 186. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie graficzna-przystan.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 187. Zapraszam:
  https://www.ytmonster.net/register?ref=TaMelodyjka
  http://likenation.com/?ref=555677
  http://pl.fangrow.com/ref-6121.html

  OdpowiedzUsuń

Jeśli jesteś tutaj, aby skomentować moją twórczość, to z całego serca Ci dziękuję. Każdy komentarz to wielka motywacja do dalszego pisania.

SZABLON AUTORSTWA JANE